Lærarar

Ingvar Kristensen

Ingvar Kristensen

  • Produksjonsteknikk

E-mail: ingvar@teatretvart.no

Mobil: 91313743


Jasmina Zivic

Jasmina Zivic

  • Blokkfløyte
  • Intro
  • Tverrfløyte

E-mail: jasmina.zivic@molde.kommune.no

Mobil: 46236016


Karin Skjetne

Karin Skjetne

  • Teater

E-mail: karin.skjetne@molde.kommune.no

Mobil: 90778568


Lars-André Gudmundset

Lars-André Gudmundset

  • Baryton - Euphonium - Tuba
  • Direksjon
  • Kornett - Trompet
  • Trombone

E-mail: tuba-lars@hotmail.com

Tlf.: 90951835

Mobil: 90951835


Lis Kristin Groven

Lis Kristin Groven

  • Ingen fag


Liz Wright

Liz Wright

  • Foto
  • KuDraMuDa
  • Kunst
  • Kurs i teikning og grafikk for vaksne

E-mail: elisabeth.ann.wright@aukra.kommune.no

Tlf.: 71173030

Mobil: 92522157


Mai Cecilie Venaas

Mai Cecilie Venaas

  • Klassisk ballett og jazzdans

E-mail: mai.venaas@molde.kommune.no

Tlf.: 90918551


Malin Solberg

Malin Solberg

  • Klarinett
  • Saxofon

E-mail: malin.solberg@aukra.kommune.no

Mobil: 93266609


Martin Bredin

  • Direksjon

E-mail: martbre@online.no

Mobil: 91187557


Miriam Venås

Miriam Venås

  • Direksjon
  • KuDraMuDa
  • Småbarnstrall
  • Vokal/Sang
  • Vokalgruppe 1
  • Vokalgruppe 3

E-mail: miriam.venas@aukra.kommune.no

Mobil: 98405406


Nina Solvåg Høgseth

  • Ingen fag

E-mail: nina.hogseth@molde.kommune.no

Mobil: 46134683


Ole Kristian Malmedal

Ole Kristian Malmedal

  • Akustisk gitar
  • El.bass
  • El.gitar
  • Elektronisk musikkproduksjon
  • Gitarkurs for vaksne .
  • Piano - Keyboard
  • Slagverk

E-mail: ole.kristian.malmedal@aukra.kommune.no

Mobil: 99367499


Per Kåre Fossum

Per Kåre Fossum

  • Cello

E-mail: perfossu@online.no

Mobil: 90137515


Sergey Podoprigora

Sergey Podoprigora

  • Hiphop og BreakDance

E-mail: Podoprygoras@gmail.com

Mobil: 45255176


Sharleen Clapperton

Sharleen Clapperton

  • Fiolin
  • Intro
  • Piano - Keyboard

E-mail: sharleenclapperton@hotmail.com

Mobil: 46504263